Способ укладки паркетной доски

0
1056

Щоб правильно укласти паркетну плитку, необхідно володіти певними професійними навичками. Сам процес супроводжується не тільки настилом, а й отціклеваніем і лакуванням. Краще, подібний монтаж залишати професійним майстрам. Але якщо хочеться зробити це самостійно, то тоді рекомендується вибрати паркетну дошку заводського виготовлення. Вона вже покрита лаком, а також має спеціальні замки, з якими легко зможе впоратися будь-яка людина. Доступна паркетна дошка Львів тут.
Насправді, монтаж паркетної підлоги недалеко йде від настилу ламінату. Дії і їх порядок практично ідентичні. Інші речі і інструменти будуть потрібні ті ж. А саме: ножівка або електричний лобзик, рулетка, олівець, лінійка або косинець (а краще обидва), молоток, добойник, клини із пластику або дерева, безшляпние цвяхи, клей (це опціонально), ну і начебто все.
Дошки необхідно укладати на рівну чорнову підлогу. При цьому, необов’язково педантично вирівнювати всю підлогу до ідеального стану. Головне, щоб горбів і ям більше 2 міліметрів не було. В іншому, підлогу встане і так ідеально. Класти паркет можна відразу на бетон. А можна на настил з дощок, якщо в цьому є необхідність. З бетоном краще обійтися за допомогою клею. А у випадку з дошками, буде непогано використовувати спосіб з лагами. Можна також постелити під підлогу фанеру або ДСП, щоб зробити його більш рівним. Це дуже корисно, коли стать не сильно рівний, а також підстава не має стійкої позиції.
Є три основні способи укладання паркетної підлоги. Перший називається клейовий. Що береться за основу і так зрозуміло. Його дуже складно і довго встановлювати, проте такий монтаж в рази міцніший за всіх, особливо до температур. Тому над теплою підлогою найкраще класти паркет саме таким способом. Наступний спосіб називається плаваючим. Так підлогу кладеться за рахунок торцевих замків. Тут немає необхідності використовувати щось крім самих паркетних дощок. Проте, така установка, швидше за все, дуже швидко вздуется і почне скрипіти. Це пов’язано з тим, що її підстава не є таким стійким, як у інших варіантів. Третій — монтаж кріпленнями, тут використовуються цвяхи або щось подібне.