Особливості та переваги оренди спецтехніки

0
138

Сьогодні випускається досить різновидів спеціальної техніки, яка дає можливість спростити роботи при будівельних і ремонтних роботах, в сільському господарстві і на виробництві, при вантажно-розвантажувальних роботах і перевезенні вантажів. Без такої техніки неможливо викопати траншею, відремонтувати фасад будівлі, вивести грунт або сміття і виконати монтажні роботи на висоті. Оренда спецтехніки на вигідних умовах — на сайті https://alef-stroy.com

Особливості сучасної спецтехніки

На жаль, спецтехніка коштує дуже дорого. Сучасна спецтехніка по ефективності і економічності в рази перевищує техніку, випущену до початку 2000х років. Така техніка швидко окупить себе, але тільки за однієї умови, якщо вона буде постійно працювати. Якщо екскаватор або підйомний кран буде задіяний кілька разів на місяць, то він взагалі ніколи не окупиться і через пару десятків років прийде в непридатність унаслідок природного старіння. Навіть за ідеальних умов зберігання метал починає іржавіти, пластикові та гумові деталі руйнуються.

Чи не багато підприємств можуть собі дозволити придбати сучасні машини для спеціальних робіт. Придбання в кредит і лізинг в рази збільшує її вартість, окупити вкладення буде непросто. Єдино правильним рішенням може стати оренда спецтехніки.

Переваги оренди спецтехніки

Оренда спецтехніки вигідна і зручна підприємствам і приватним особам з наступних причин:

  • Взяти в оренду можна будь-який тип техніки, з будь-якими необхідними параметрами — вантажопідйомністю, об’ємом ковша або кузова, довжиною вильоту стріли і т.д. Можна вибрати найекономічніший варіант і істотно заощадити гроші.
  • Не потрібно стежити за справністю спецтехніки, обслуговувати її і проходити обов’язкові випробування механізмів. Справа ця витратна, що вимагає спеціально навченого персоналу і обладнання.
  • Не потрібно утримувати штат висококваліфікованих фахівців (операторів), проводити їх навчання і перепідготовку.
  • Компанія разом з технікою надає і фахівців, які можуть вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Орендована техніка подається на об’єкт в заздалегідь обумовлений час. Заправка машин пальним і технічними рідинами — це проблема компанії, що надає спецтехніку в оренду. Орендувати спецтехніку можна на будь-який термін, починаючи з однієї робочої зміни. Природно, чим довше термін оренди, тим нижче вартість.