Найпопулярніші виробники моторних олив

0
288

Для чіткої та злагодженої роботи силової установки в машині, необхідно обов’язково використовувати правильне моторне масло. Вся справа в тому, що цей продукт сам по собі вважається незамінним елементом в роботі авто мотора. Він змащує поршні та радіаторі в ДВС, що в свою чергу дозволяє виключити можливість їх перегріву. Крім цього у складі моторних олив передбачена наявність окремих присадок, які в свою чергу значно покращують якість рідини, а також захищають металеві деталі від проявів корозії.

На сучасному ринку представлений великий вибір моторних олив для автомобілів, які розділяються між собою на декілька груп, в залежності від хімічного складу. Тут справа йде про мінеральні, синтетичні та напівсинтетичні продукти.

Якщо казати про мінеральне масло, воно використовується для старих та вантажних машин. Така рідина відрізняється мінімальної в’язкістю, що в свою чергу далеко не завжди дозволяє запустити холодний мотор.

Рідина для двигуна напівсинтетичного типу вважається більш в’язкою, саме тому вона знижує рівень тертя між деякими внутрішніми деталями. Крім цього слід зазначити, що таке масло може із легкістю використовуватися при різних температурних режимах, не втрачаючи при цьому своїх попередніх показників.

А ось що стосується синтетичних олив, вони вважаються найбільш якісними для сучасних двигунів, які мають виску потужність. Але за рахунок високої вартості не користуються особливим попитом серед користувачів.

Виробництвом мастильної рідини для автомобільних двигунів займається велика кількість компаній. Саме тому перед здійсненням покупки рекомендується ознайомитися із інформацією про кожного окремого виробника.

  1. Лукойл. Це найбільш відомий бренд, під яким на протязі довгого часу випускається мастильна рідина для різноманітних типів силових установок. Кожна моторна олива від цієї компанії відрізняється особливою надійністю, безпечністю та оптимальною вартістю.
  2. Мобил. Це повністю американський продукт, який має доволі оптимальні характеристики та доступну вартість.
  3. Шелл. Під цим брендом випускається велика кількість мастильних рідин у різному ціновому діапазоні. Саме тому кожен власник може без особливих зусиль підібрати для транспортного засобу найбільш підходяще масло, з урахуванням власного бюджету.
  4. Ликви Моли. Це німецька компанія, яка на протязі багатьох років займається виробництвом моторних олив із урахуванням встановлених норм та вимог.

Безумовно, це далеко не усі виробники моторних олив для автомобільних двигунів. Тому для отримання більш детальної інформації із цього приводу, рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців.