Ford Focus – завжди у фокусі уваги

0
974

Автомобілі компанії Ford – це легенда не тільки американської, але й світової автомобільної промисловості. Розпочавши свою історію в 1903 році, компанія постійно працювала над створенням, розширенням та удосконаленням лінійки своїх транспортних засобів.

Найбільш незабутнім та вагомим внеском у світову автомобільну історію стало введення конвеєрного виробництва, механізм якого дозволив зробити автомобіль доступним для більшості споживачів, а не тільки для версти надзвичайно багатих людей. Це допомогло значно знизити вартість авто, зовсім не втративши при цьому його якісних характеристик. З тих пір пройшло багато часу, але попри усі сучасні економічні складнощі автомобілі компанії Ford залишаються популярними і, при бажанні, доступними. Кожна їхня модель – це яскрава сторінка в історії компанії. Ford Focus – безпосередній приклад цьому, і розвиток даної моделі завжди знаходиться у фокусі світової уваги.

Ford Focus: як усе починалось

Дебют першої моделі Ford Focus відбулася у 1998 році в Женеві, і дана подія відразу

справила надзвичайне враження на автоекспертів і на публіку. Загальновідомим було те, що Focus став заміною застарілій моделі Escort, і американці цілком виправдали загальні сподівання та очікування. На прем’єрі авто було представлено в трьох варіантах: седан, хетчбек та універсал. Модель вразила, в першу чергу, різноманіттям геометричних втілень – і в екстер’єрі, і в салоні. Авто виявилось на рівень вищим за конкурентів, і здобуло найвищі оцінки за безпеку, легке управляння та комфортабельність. Вже через рік після прем’єри Ford Focus цілком заслужено став світовим бестселером. Статистика авторитетно стверджує: у 2012 році Ford Focus очолив світові продажі із рекордною цифрою 1,2 мільйони екземплярів проданих моделей, залишивши позаду навіть непереможну Toyota Corolla.

Ford Focus. Оренда в Києві

Якщо вам потрібний швидкий, динамічний, відмінно оснащений та комфортний автомобіль, вам варто звернутись в компанію РентДрайв. Ми обов’язково підберемо для вас найкращий варіант із врахуванням усіх необхідних побажань та вимог. Наприклад – оренда рестайлінгової моделі Ford Focus третього покоління 2016 року випуску (2,0/160 к. с., автомат/бензин). Розхід пального у змішаному циклі становить 7,6 л/100 км. Стильний та комфортний автомобіль принесе вам максимум задоволення в пересуванні по місту та в заміських поїздках. Деталі та умови оренди на сайті оренди авто rentdrive.